Naše služby zahrnují všechny činnosti, které jsou potřebné pro úspěšnou realizaci daného projektu (poradenství, vizualizace, prodej kamene, odborná montáž, záruční a pozáruční servis).

PORADENSTVÍ

1. PORADENSTVÍ

Poskytujeme komplexní servis od technického poradenství, přes vypracování detailů, vizualizaci až po profesionální montáž.

Každá stavba je jiná, specifická. Existují však detaily, které jsme se praxí naučili řešit. Odborně namontovat obklad není pouze nalepit ho na stěnu. Vyřešíme za Vás detaily jako je ukončení obkladu, rohové prvky, speciální tvary, řezání obkladu, kladečský plán kamenné dlažby a mnohé jiné, které se určitě vyskytnou i na Vaší stavbě.

Díky naším dlouholetým zkušenostem Vám umíme odborně poradit při výběru nejen vhodného materiálu, tvaru ale i správné barevné kombinace a celkové sladění s okolím.

2. VIZUALIZACE

Abyste se věděli správně rozhodnout, nabízíme Vám v našich službách vyhotovení vizualizace, která Vám ukáže, jak bude Vámi vybraný obkladový kámen či kamenná dlažba vypadat ve skutečnosti.

Kamenný obklad se díky svým vlastnostem a různorodému designu hodí do každého interiéru či exteriéru. Při správném sladění s okolím nejen zdůrazní krásu detailů, ale navíc dodá Vašemu bydlení jedinečnou exkluzivitu.

Stačí, když nám zašlete fotografii a my Vám do 2 dnů vyhotovíme vizualizaci.

VIZUALIZACE
DODACÍ DOBA

3. DODACÍ DOBA

Termín dodání je vždy možné upravit dle Vašich potřeb.

Po přijetí objednávky Vás budeme informovat o přesném termínu dodání, nakolik se dodací může lišit v závislosti na objednaného množství a od sezóny v roce.

Na základě našich zkušeností se doba dodání pohybuje od 5 dní až do 30 dnů. Objednávky dodáváme každý pracovní den.

4. PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ

Kvalitní kamenný materiál vyžaduje pečlivou a profesionální montáž. Naše práce je precizní a uděláme vše pro to, aby byl výsledek Vašeho bydlení dokonalý a neustále obdivován.

  • Náš montážní tým je speciálně zaškolený na montáž kamenného obkladu a kamenné dlažby.
  • Montáž začíná důkladnou přípravou přímo na místě, kde bude kamenný obklad nebo dlažba namontována. Se zákazníkem si projdeme všechny detaily ujasníme si postup prací. Následně začínáme se samotnou montáží. V naší společnosti klademe důraz na kvalitu. Na stavbě je vždy přítomna osoba, která je zodpovědná za průběh prací. Pokud se v průběhu montáže vyskytne jakýkoli problém, práce se přeruší a kontaktujeme zákazníka. Po dokončení montáže si se zákazníkem dílo zkontrolujeme a předáme ho do užívání.

Ptáte se, zda je možné montovat kámen svépomocí? V principu ano, odbornou montáží se však zkracuje čas montáže, eliminují se starosti zákazníka a výsledný estetický efekt se zvyšuje.

PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ