Nabízíme kamenné obklady a cihlové obklady a dlažby

Naše společnost úspěšně funguje na slovenském trhu a českém trhu v oblasti stavebnictví od roku 2018. Máme za sebou mnohé realizace objektů určených k bydlení a rekreaci. Na základě požadavků zákazníků, jsme se rozhodli rozšířit oblast činností a služeb, které nabízíme našim klientům.

Zákazníkům chceme zajistit nejen prodej, ale poskytovat kompletní servis. Naše služby zahrnují všechny činnosti, které jsou potřebné pro úspěšnou realizaci daného projektu (poradenství, vizualizace, služby architektů, prodej kamene, odborná montáž, záruční a pozáruční servis). Naše společnost disponuje vlastními pracovníky, kteří jsou odborně zaškoleni na montáž našeho kamenného obkladu.

Rozhodněte se správně

Výběr kamenného obkladu nebo dlažby je důležité rozhodnutí. Naše produkty si můžete prohlédnout živě. Rádi Vám zašleme vzorek, uvítáme Vás v některém z našich prodejních míst nebo Vás navštíví náš obchodní zástupce. V naší společnosti připisujeme mimořádný význam komunikaci se zákazníky. Vždy děláme maximum pro to, abyste byli spokojeni a mohli dlouhá léta při pohledu na kamenný obklad nebo dlažbu vzpomínat, jak se Vám s námi dobře spolupracovalo. Viz náš kamenný obklad, kamenné dlažbu, cihlový obklad, cihlovou dlažbu na prodej.

Výběr produktu byl pro naši společnost klíčový

Při výběru a sestavování produktového portfolia byla pro nás rozhodující kvalita, vizuální stránka a přiměřená cena. Výsledkem našeho výběru jsou produkty, které můžeme bez obav nabídnout svým zákazníkům s jistotou, že s námi budou spokojeni a rádi nás doporučí své rodině, přátelům a známým.